O mnie

+48 733 739 835 |  info@dee-sign.pl

Diana Dee Matuszczak

grafika / webdesign / fotografia

✓ Czy szukam obecnie pracy? TAK!
✓ W jakiej formie? Chwilowo wyłącznie zdalnie. Za kilka miesięcy również częściowo zdalnie lub stacjonarnie.
✓ W kraju czy zagranicą? Obie opcje! (j. angielski na poziomie B2).

O mnie

Imię i nazwisko:

Diana Matuszczak

Języki:

Język angielski – poziom B2.

Co potrafię?

Tworzę grafiki 2D na potrzeby druku oraz internetu ✓
Rysuję w digitalu oraz tradycyjnie ✓
Projektuję i wdrażam strony na WordPressie, znam HTML + CSS ✓
Prowadzę SM dla moich klientów (grafiki + content + reklamy) ✓
Fotografuję i zajmuję się obróbką oraz retuszem zdjęć ✓
Montuję klipy video (AdobePremier, DaVinci) ✓

Portfolio:

Adres zamieszkania:

Ostrów Wlkp., Polska

Nr telefonu:

+48 733 739 835

Adres e-mail:

info@dee-sign.pl

Pasje, czas wolny:

✓ Spędzam mnóstwo czasu fotografując dziką przyrodę:
https://www.facebook.com/deephoto.przyroda
✓ Pomagam bezdomnym zwierzętom:
https://www.facebook.com/UwalniamyKojce
✓ Pomagam dzikim zwierzętom, głównie ptakom oraz jeżom.
✓ Podróżuję i poznaję świat.

Cześć! Dziękuję, że tu zajrzałe(/a)ś! Szukam obecnie zleceń jako freelancer lub stałej pracy. Najbardziej odpowiada mi model pracy zdalnej, ale jestem elastyczna i jeśli jesteśmy sobie pisani – rozważę przeprowadzkę i pracę częściowo zdalną lub stacjonarną. Poniżej znajdziesz więcej konkretów i opis mojego doświadczenia.

Obsługa programów, narzędzi i środowisk

Trochę konkretów

Strony internetowe: HTML, CSS, WordPress, Joomla, zagadnienia związane z hostingiem i domenami, podstawy SEO i pozycjonowania stron.

Grafika 2D: projektuję materiały graficzne na potrzeby druku (billboardy, ulotki, wizytówki, foldery, banery, katalogi, rollupy, gadżety reklamowe i inne), projektuję opakowania oraz etykiety produktowe, zajmuję się tworzeniem identyfikacji wizualnej dla firm, tworzę materiały webowe (strony www, landing page, mailingi, kampanie banerowe, newslettery), tworzę materiały graficzne na potrzeby social mediów, projektuję oklejenia witryn sklepowych oraz samochodów, zajmuję się także obróbką zdjęć, rysuję w digitalu oraz tradycyjnie.

Fotografia: wykonuję reportaże biznesowe (szkolenia, wyjazdy integracyjne, konferencje, imprezy firmowe), zdjęcia produkcyjne, techniczne, fotografie przemysłowe, biznesowe, zdjęcia wizerunkowe. Zajmuję się również fotografią przyrodniczą i promocją regionów. Dodatkowo szkolę się obecnie w fotografowaniu zwierząt.

Filmy i prezentacje Mam doświadczenie w nagrywaniu i montowaniu materiałów video ze szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych itp. Tworzę prezentacje multimedialne na potrzeby promocji firm, szkół oraz charytatywnie na potrzeby wspierania adopcji zwierząt bezdomnych.

Moje doświadczenie? Od ponad 10 lat zajmuję się grafiką (również do druku), projektowaniem oraz wdrażanien stron, a od 3 lat również fotografią oraz nagrywaniem i montowaniem filmików i prezentacji. Mam również doświadczenie w copywritingu oraz prowadzeniu firmowych profili w mediach społecznościowych. Przez pewien czas pracowałam w oparciu o umowę o pracę w czteroosobowym zespole na stanowisku czwartego grafika, większość doświadczenia jednak zdobywałam prowadząc przez lata własną działalność gospodarczą.Dzięki rozwijaniu największej z pasji jestem fotografem przyrody, ale zajmuję się także fotografią reportażową, eventową oraz fotografią przemysłową (pokazanie zakładu / pracowni / usług).

Jak pracuję? Nie korzystam z gotowych rozwiązań jeśli chodzi o wygląd – wszystko buduję indywidualnie pod klienta za pomocą edytorów wizualnych oraz/lub edycji w css. Jestem osobą konkretną i skrupulatną, z dużym wyczuciem estetyki. Lubię porządek i jasno określone zadania. Świetnie odnajduję się w pracy zespołowej, ale potrafię także kierować zespołem, rozdzielać zadania i monitorować postępy kolejnych etapów prac. Jestem samodzielna i zorganizowana (od lat wyszukuję klientów, prowadzę z nimi rozmowy, omawiam warunki, podpisuję umowy, szkolę ich i pomagam w przeróżnych kwestiach, rozwiązuję problemy związane z hostingiem, domenami i WordPressem, dopasowuję narzędzia do oczekiwanej przez klienta funckjonalności). Łatwo nawiązuję kontakty, a moja kultura osobista jest na wysokim poziomie.

Moje wady? Nie pracuję efektywnie pod długotrwałą presją.

Przykłady realizacji:

Projektowanie oraz wdrażanie
stron internetowych

Fotografia

fotografia sesje
Logo grafika grafik reklama wizytówka wizytówki
fotografia sesje
deesign studio kreatywne logo

Kiedy
pracyjemy?

Poniedziałek – piątek
9.00 -17.00

Jak się z nami
kontaktować?

 733 739 835  
    info@dee-sign.pl   

Formularz
kontaktowy: